0 800 30 30 50
УКР РУС ENG
 
 
 
Asvio Bank on Facebook
 
   • заплачу: грн


    отримаю: грн
 

АКЦІЇ

Вечір магії разом з Mastercard Більше Black

Станьте учасником розіграшу запрошення* на прем’єру-дійство, присвячену фільму «Фантастичні звірі: злочини Ґріндельвальда».

Для участі в розіграші:

  • Реєструйтеся на сайті bilshe.mastercard.ua
  • Обмінюйте 10 преміальних балів на участь в акції
  • Вигравайте запрошення на допрем’єрний показ фільму «Фантастичні звірі: злочини Ґріндельвальда» та тематичну розважальну програму

Переможці Акції отримають можливість першими в Україні побачити фільм та потрапити до лаунж-зони** Mastercard.

Кількість спроб не обмежена, тож що більше разів ви обміняєте 10 балів на участь в акції, то більші ваші шанси на виграш.

Пропозиція доступна держателям таких преміальних карток, що зареєстровані у Програмі: Mastercard® Platinum, Mastercard® World Elite та Mastercard® World Black Edition.

Акція діє з 19.10.2018 р. по 07.11.2018 р. Деталі – на сайті bilshe.mastercard.ua

Партнери події – «Планета кіно», Kyiv Comic Con та «Кіноманія».

*Під «запрошенням» мається на увазі право отримати вхідні квитки для 2-х осіб на відвідування допрем’єрного показу фільму «Фантастичні звірі: злочини Ґріндельвальда» та участь у розважальній програмі, що відбудуться 14 листопада 2018 року за адресою: м. Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1, МЦКМ (Жовтневий Палац).

Початок розважальної програми – о 19:00. Початок сеансу фільму – о 21:00.

**Під «лаунж-зоною» мається на увазі прохід лише для переможців Акції у спеціальну зону Mastercard, що працюватиме з 19:00 до 21:00.

ВИГРАВАЙ НЕЗАБУТНЮ ПОДОРОЖ ДО ШОТЛАНДІЇ ВІД MASTERCARD ТА GOOD WINE!

Стань учасником розіграшу квитка для двох на фестиваль односолодових віскі Whisky Dram від Mastercard та отримай шанс виграти головний приз — поїздку від Good Wine до Шотландії у квітні 2019 року. Більше списань — більше шансів виграти незабутню подорож.

Для участі в розіграші:

1. Обміняйте 10 балів на участь в акції.
2. Виграйте комплект квитків* на фестиваль Whisky Dram або подорож до Шотландії**.
3. Що більше разів ви обміняєте 10 балів на участь в акції, то більші ваші шанси на виграш.
4. Чекайте на удачу!

Акція діє з 01.10.2018 р. по 18.10.2018 р. включно.

Деталі на сайті bilshe.mastercard.ua

*Під «комплектом квитків на фестиваль «Whisky Dram» мається на увазі право отримати вхідні квитки для 2-х осіб на відвідування фестивалю «Whisky Dram», який відбудеться 20 жовтня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Лаврська 10-12 Мистецький Арсенал.
**Під «Подорожжю до Шотландії» мається на увазі сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість отримати поїздку містами Абердин-Інвернес-Глазго (Шотландія) на 6 днів у період з 01 по 30 квітня 2019 року, на одну особу.

Хочеш iPhoneX 256 GB – оплачуй онлайн через гаманець Masterpass

Оплачуй послуги «Нової Пошти» на суму від 25 гривень через гаманець Masterpass карткою Mastercard і щотижня бери участь у розіграші одного з 8 iPhoneX 256 GB.

Для участі в акції необхідно:

Оплачувати послуги доставки «Нова Пошта» онлайн або вартість товару* на сайті novaposhta.ua в розділі «Відстежити» або в Особистому кабінеті або в мобільному додатку «Нова Пошта» на суму від 25 грн за 1 транзакцію через гаманець masterpass.

Акція діє з 2.10.2018 р. по 25.11.2018 р. на всій території України, за винятком території проведення ООС та тимчасово окупованої території.

*Під словосполученням «вартість товару» слід розуміти можливість скористатися послугою «Грошовий переказ безготівковий» та/або «Контроль оплати».

Почніть сімейну казку!

Реєструйтеся на bilshe.mastercard.ua, розраховуйтеся карткою Mastercard® і вигравайте чарівну сімейну подорож до Disneyland® Paris на святкування 90 років веселих пригод Міккі Мауса. А також багато інших подарунків.

Акція діє з 15 вересня по 10 листопада 2018 року на всій території України, за винятком території проведення ООС і тимчасово окупованої території.

Спеціальна пропозиція Mastercard в мережі ресторанів «Сушия»

Розраховуйтеся безконтактно смартфоном з Mastercard у ресторанах «Сушия» та отримайте сертифікат на 100 грн на наступне замовлення. Акція триватиме з 15 серпня по 30 вересня 2018 р. для чеків на суму від 150 грн. Сертифікатом можна скористатися протягом 3 місяців.

Пропозиція діє на всій території України, крім АР Крим і тимчасово окупованих територій.

Як отримати подарунок:

1. Завантажте на смартфон один із додатків: Google Pay, Apple Pay або електронний гаманець вашого банку.

2. Додайте в нього вашу картку Mastercard®.

3. Прикладіть смартфон до безконтактного термінала, щоб оплатити замовлення в ресторані «Сушия».

4. Отримуйте свій сертифікат!

Смачного ;) 

Дізнайтесь більше про оплати смартфоном з Mastercard

https://www.mastercard.ua/uk-ua/consumers/features-benefits/mobile-payments.html

MasterCard Безцінні Привілеї

Як скористатись привілеями:

1) Оберіть бажану пропозицію.

2) Здійсніть покупку за допомогою преміальної картки MasterCard®.

3) Отримайте бонуси від партнерів Програми.

Більш детальну інформацію стосовно знижок і подарунків від партнерів програми MASTERCARD БЕЗЦІННІ ПРИВІЛЕЇ* Ви можете дізнатись на сайті mastercard.com або за телефоном цілодобової підтримки преміальних карток MasterCard: +38 (044) 390 77 11 та 0 800 30 30 07 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів на всій території України).