0 800 30 30 50
УКР РУС ENG
 
 
 
Asvio Bank on Facebook
Asvio Bank on Instagram
 
   • заплачу: грн


    отримаю: грн
 
novosti

Новини

Перемога АТ "АСВІО БАНК" на XII ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ "БАНК РОКУ-2020"

29.10.2020 15:25

"АСВІО БАНК"  став переможцем конкурсу "БАНК РОКУ-2020" одразу в двох номінаціях: "Бутиковий банк (VIP-Banking) з високим рівнем надійності" та "Найкращий сервіс з оренди банківських індивідуальних сейфів" за версією Міжнародного фінансового клубу "БАНКИРЪ" і впевнено святкує 29 років з моменту заснування!

Чергова, друга поспіль перемога в  авторитетному професійному конкурсі ще раз підтвердила високу ділову репутацію та беззаперечну фінансову стабільність АТ "АСВІО БАНК", надихаючи нас разом з нашими клієнтами гідно зустріти свій ювілей наступного року. 

Успішна історія АТ "АСВІО БАНК" налічує вже 29 років! І сьогодні "АСВІО БАНК" працює в форматі Банк-Бутик, який являє собою своєрідний "живий організм" без зайвої бюрократії, комфортний і зрозумілий для всіх, хто має з ним справу.

Банк-Бутик - це не тільки камерність, затишок і комфорт, але також і максимальна персоніфікація роботи з клієнтами, як з фізичними, так і з юридичними особами.

"АСВІО БАНК" працює в традиційному сегменті класичного банкінгу. Серед іншого, ми пропонуємо для своїх клієнтів найкращий сервіс з оренди банківських індивідуальних сейфів у Києві, доступ до яких здійснюється 365 днів на рік, 7 днів на тиждень.

Завітайте до "АСВІО БАНКУ", ми будемо раді зустріти Вас!

Назад